Wyszukiwarka osób prywatnych pozwala znaleźć dawnych znajomych po nazwisku, adresie mailowym lub za pomocą zdjęcia. To przydatne narzędzie, z którego skorzystamy w strefie online, daje wiele możliwości. Czym cechuje się darmowa wyszukiwarka osób? Czy możliwe jest sprawne wyszukiwanie osób po nazwisku? Czy istnieje program do odnajdywania ludzi?

Wyszukiwanie osób

Wyszukiwarka osób prywatnych po nazwisku

Z pewnością nie raz zastanawialiśmy się nad tym, jak znaleźć osobę w Internecie. Szukanie ludzi umożliwia program do odnajdywania ludzi, jaki przeszukuje mnóstwo źródeł międzynarodowych – od Facebooka, Twittera i Linkedin, po lokalne strony typu Blip i Goldenline. Wyszukiwarka ludzi, jaka cieszy się sporym uznaniem, nosi nazwę 123people. Umożliwia szukanie osób po nazwisku i jest jedną z  największych na świecie wyszukiwarek. Działa w rzeczywistym czasie oraz opiera się na algorytmie autorskim, jaki pozwala wyszukiwać dane o znajomych, osobach publicznych, czy też współpracownikach. Wystarczy wpisać na stronie imię i nazwisku, a skaner wyszuka z sieci wszystko to, co znajduje się w Internecie.

Jak znaleźć osobę w Internecie – wyszukiwanie ludzi online

Wyszukiwanie ludzi online jest możliwe za pomocą specyficznych programów, które szybko wyszukują konkretne dane. Zastosować możemy wyszukiwanie osób po mailu, wybierając najlepszą wyszukiwarkę do tego celu. Pomocny jest także program do szukania zdjęć w Internecie, jak i wyszukiwarka osób po zdjęciu. Czasami dysponujemy jedynie fotografią danej osoby, jednak nic straconego – w tym przypadku także możliwe jest znalezienie danej osoby. Poznanie profesjonalnych narzędzi do wyszukiwania osób jest dosyć czasochłonne, jednak większość programów jest łatwe w obsłudze i daje nowe możliwości.

Ogólnopolska wyszukiwarka osób pochowanych

Wyszukiwarka osób pochowanych działa na tej zasadzie, że jest połączona z bazą nawet kilku tysięcy cmentarzy w całym kraju. Możemy zatem wyszukać osobę pochowaną w Warszawie, czy innym mieście, przy czym baza takich osób jest na bieżąco aktualizowana przez administratora cmentarza. Każdy użytkownik  zyskuje zatem możliwość odszukania grobu bliskiej osoby, zwłaszcza jeśli z różnych przyczyn nie mógł uczestniczyć w pogrzebie. Platformy tego typu są zintegrowane z bazami cmentarzy w całej Polsce, co jest sporym plusem. Internet w tym przypadku jest nieoceniony i pozwala wyszukać osoby, które normalnie byłoby nam trudno znaleźć.

Wyszukiwarka ludzi na GG

Wyszukiwarka ludzi na Gadu-Gadu pozwala zobaczyć profile danych osób. W takim serwisie można praktycznie sprawdzić każdy numer gg, wyświetlając wszystkie informacje wraz ze zdjęciami danej osoby. Okazuje  się, że zyskujemy możliwość wyszukiwania ludzi za pomocą wielu kryteriów:

  • numer,
  • nick,
  • płeć,
  • wiek,
  • miasto.

Dzięki temu istnieje możliwość, że znajdziemy tego, kogo szukamy. Darmowa wyszukiwarka osób tego typu jest narzędziem, które cieszy się sporym zainteresowaniem. Szukanie osób nie powinno nam sprawić większego problemu, zwłaszcza gdy mamy dostęp do sieci i wiemy, jak  to wykorzystać.